کد خبر: ۱۱۳۶۴۶
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری در بازدید از پروژه های در حال اجرای گفت: احیا و بازسازی بافت تاریخی ارومیه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی معصومی در دیدار چهره به چهره با اهالی راسته عطاران بازار تاریخی، مرمت و نوسازی این راسته را از طرح‌های در دست اقدام سازمان برشمرد و اظهار کرد: همکاری کسبه بازار در کنار تلاش عوامل فنی و اجرایی سازمان در تسریع روند بهسازی تأثیر گذار خواهد بود.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری با حضور در پروژه مرمت مسجد تاریخی میدان یکی از وظایف بازآفرینی فضاهای شهری را احیا و حفظ بافت تاریخی و سنتی شهر عنوان کرد و افزود: برای ایجاد جاذبه‌های توریستی و گردشگری ارومیه همکاری و هماهنگی تمام ارگان‌ها و سازمان‌های مربوطه در جهت حفظ ابنیه تاریخی و بهسازی آن برای نسل‌های آینده ضروری است.

وی ضمن قدردانی از بازاریان و صنوف، گفت: در کمترین زمان ممکن پروژه‌های بازآفرینی و بهسازی و نوسازی بافت تاریخی ارومیه اجرا و برای رفاه همشهریان در اختیار آنها قرار می‌گیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.