کد خبر: ۱۱۳۶۴۵
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
شهردار بندرعباس:
شهردار بندرعباس گفت: اگر بخشی از وضعیت موجود و نارضایتی مردم را شاهد هستیم به دلیل وجود قوانینی است که هنوز اصلاح نشده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عباس امینی زاده در ۱۸۲ امین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس با موضوع تعامل هم اندیشی و تبادل نظر فی‌مابین نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی پیرامون مشکلات شهر و مسائل مربوط به کرونا، اظهار کرد: از اینکه امروز شاهد چنین جلسه‌ای برای افزایش تعاملات در راه گره گشایی مشکلات مردم شهر بندرعباس هستیم، خرسندیم.

وی با بیان اینکه شهر بندرعباس متعلق به همه مردم و شهروندان است، افزود: آمادگی داریم در خدمت مجمع نمایندگان در مجلس و نخبگان شهر باشیم و از پیشنهادات و نظرات آن‌ها برای کاهش مشکلات بهره ببریم.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه باید چارچوب عملیاتی برای مشکلات ایجاد و در سایه راهبری مناسب برای عملی شدن آن بهره ببریم، تصریح کرد: اگر بخشی از وضعیت موجود و نارضایتی مردم را شاهد هستیم به دلیل وجود قوانینی است که هنوز اصلاح نشده و مانند مناطق آزاد و اقتصادی منافع محلی را در نظر نگرفته شده است.

وی با بیان اینکه موضوعات مطرح شده در جلسه امروز و بخشی دیگر از مشکلات را در کارگروه‌های تخصصی ارائه و با استفاده از ظرفیت‌های فی‌مابین در جهت رفع شدن پیش ببریم، خاطرنشان کرد: با تصمیم گیری و بهره گیری از پیشنهادات نخبگان باید از تمامی ظرفیت‌ها در راستای ارتقای توسعه شهر بندرعباس به کار ببریم.
برچسب ها: شهرفردا ، هرمزگان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.