کد خبر: ۱۱۳۵۵۳
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
شهردار منطقه5، از محله اکباتان بازدید کرد
شهردار منطقه5، در بازدید از محله اکباتان برتسهیل در روند اجرای پروژه‌های خدماتی و شهری در محله اکباتان تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،فریدون حیدری در حاشیه این بازدید که با حضور عبدالرضا گلپایگانی، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران و فرزانه صادق، معاون شهرسازی و معماری وزیر و دبیر شورای عالی معماری و شهرسازی ایران برگزار شد، گفت: این بازدیدها برای شهرک اکباتان کارگشا است و برای تثبیت وضعیت موجود در تصمیم‌گیری‌های آتی شورای عالی شهرسازی و معماری تاثیرگذارخواهد بود.

• تصمیم ‌گیری درباره تعیین تکلیف اراضی مشاعات اکباتان
شهردار منطقه5 همچنین بر تعیین تکلیف اراضی مشاعات محله اکباتان تاکید کرد و اظهار داشت: در تلاش هستیم تا درچارچوب ضوابط در حد ممکن آسیب‌هایی که از گذشته به مشاعات شهرک اکباتان وارد شده است را ترمیم کنیم.

او افزود: تسهیل در اجرای خدمات‌رسانی به شهروندان با تجدید نظر در برخی موارد کمیسیون ماده5، از جمله مواردی بود که در این بازدید بر آن تاکید و توافق شد .

حیدری بر اشراف معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران اشاره کرد و اظهار داشت: با ارتباط‌های تنگاتنگی که این معاونت با وزرات راه و شهرسازی دارد نیازهای مردم این محله در طرح‌های ‌آینده لحاظ خواهد شد.

• پروژه مگامال
شهردار منطقه5 بر لحاظ نشدن سهم مردم در پروژه مگامال تاکید کرد و گفت: بازبینی طراحی و ساخت مابقی این پروژه به گونه‌ای که بخش‌های خدماتی در آن بیشتر دیده شود، در دستور کار گرفته است.

• عملیات اجرای مسیر دوچرخه‌سواری در اکباتان
حیدری تصریح کرد: عملیات اجرایی مسیر دوچرخه سواری در اکباتان آغاز شده و برای رفاه شهروندان محله اکباتان،  بسترسازی برای ایجاد مسیر دوچرخه‌سواری به بهترین شکل در حال انجام است .
 
 • سرمایه‌گذاری در بخش‌های عمومی
شهردار منطقه5 خاطر نشان کرد: در بخش‌های عمومی دیگر هم در حال سرمایه گذاری هستیم و در زمینه  آب‌رسانی فضاهای عمومی درون شهرک و تصفیه مجدد آب فاضلاب تصفیه خانه اکباتان برای آبیاری معابر اصلی و پارک‌های جنگلی با شرکت آبفا به توافق رسیده‌ایم.

حیدری ابراز امیدواری کرد که با استفاده از ظرفیت خوب شورایاری، هیات مدیره بلوک‌ها و هیات مدیره مرکزی اکباتان، بسیاری از مشکلات مردم برطرف و طرح‌های مفید اجرا، به نحوی که بدون فشار روانی و تهدید، آرامش اهالی اکباتان تامین شود. 

در بازدید شهردار منطقه 5 از محله اکباتان، اعضای هیئت مدیره شهرک اکباتان و چند تن از اعضای شورایاری محله اکباتان حضور داشتند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.