کد خبر: ۱۱۳۵۴۹
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
نوری درباره ازدیاد سگ‌های بدون صاحب در برخی از مناطق پایتخت توضیحاتی داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،زهرا صدر اعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که چرا تعداد سگ‌های بدون صاحب در بسیاری از نقاط تهران به ویژه در بوستان‌های جنگلی پایتخت بیشتر شده است گفت: باید قبول کنیم که شرایط امروز جامعه به دلیل شیوع ویروس کرونا مناسب و ایده ال نیست.

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران افزود: ویروس کرونا تاثیر خود را روی خدمات شهری شهرداری تهران نیز گذاشته است، اما باید گفت تلاش‌های مدیریت شهری برای حل مشکلاتی مانند سگ‌های بدون صاحب همچنان ادامه دارد.


نوری ادامه داد: سگ‌های بدون صاحب و ولگرد بیشتر در مناطق حاشیه پایتخت وجود دارند و اگر به مناطق مرکزی پایتخت مراجعه کنید و از اهالی بپرسید متوجه می‌شوید که تعداد سگ‌های پرسه زن در آن مناطق بسیار کمتر است.

او بیان کرد: حضور سگ‌های پرسه زن در بوستان‌های جنگلی و مناطق پیرامونی تهران نشان می‌دهد که بیشتر سگ‌ها از مناطق اطراف تهران وارد شهر می‌شوند.

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران بیان کرد: وظیفه شرکت ساماندهی مشاغل شهر تهران این است که با عقد قرار داد با پیمانکار نسبت به جمع آوری پلاک کوبی و عقیم سازی سگ‌های پرسه زن اقدام کند.

نوری با تاکید بر این نکته که نمی‌توان در حال حاضر عملکر شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران را در جمع آوری ارزیابی کرد گفت: مردم نیز باید با شهرداری تهران را برای برون رفت از مشکل موجود همراهی کنند، زیرا ما در برخی از موارد شاهد هستیم شهروندان با اقدام‌های شهرداری در موضوع جمع آوری سگ‌های بدون صاحب مخالفت می‌کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.