کد خبر: ۱۱۳۰۸۰
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۹
در بازی اول رئال مادرید پس از دوران کرونا، چیزی که مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت رابطه سرد زیدان و بیل بود.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در اولین بازی رئال مادرید پس از دوران کرونا گرت بیل در ترکیب اصلی زیدان قرار نگرفت ولی توانست در دقیقه 61 وارد بازی شود.

ستاره ولزی که نزدیک به نیم ساعت در بازی مقابل ایبار در ترکیب مادرید حضور داشت با مصدومیت مواجه شد تا دوباره موضوع فروش وی داغ شود.

مشکلات بیل در رئال مادرید همیشه در تیتر رسانه‌ها بوده و عدم اهمیت او به بازی در این باشگاه مورد بحث فوتبال دوستان قرار گرفته است.

از بازی گلف گرفته تا اهمیت تیم ملی ولز برای گرت بیل، همه باعث عدم علاقه زیدان و برخی طرفداران مادریدی به او شده است.

حالا با توجه به مصدومیت دوباره بیل، به نظر می‌رسد رابطه او و زیدان دوباره تیره و تار شده است.

به نقل از مارکا، دیگر راه حلی برای بهتر شدن رابطه زیدان و بیل در رئال مادرید وجود ندارد. ستاره ولزی در ترکیب مادرید حضور نداشت و با اینکه به میدان رسید عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشت.

پیش از بازی مقابل ایبار نیز، ناراحتی او در گرم کردن پیش از مسابقه سوژه رسانه‌ها شد. در وقت استراحتی که در نیمه دوم گرفته شد نیز این رابطه سرد زیدان و بیل مشهود بود.

از طرفی سران باشگاه به بیل اطمینان دارند اما رابطه او و مربی اتفاق دیگر را رقم می‌زند. بیل در مادرید راحت و خوشحال است و به گفته مدیربرنامه‌اش قصد رفتن ندارد.

باید دید در پنجره نقل و انتقالاتی برای بیل و ستاره‌های مادریدی که مورد غضب زیدان قرار گرفته‌اند چه اتفاقی رخ خواهد داد.

خامس رودریگز نیز یکی از بازیکنانی است که به دلیل رابطه نه چندان خوب با زیدان احتمالاً تابستان مادرید را ترک می‌کند. از اتلتیکومادرید به عنوان مشتری اصلی او در رسانه‌های اسپانیایی صحبت شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.
حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

حرکت از معضل بیکاری به سمت بحران کمبود نیروی کار

فرماندار شهرستان اردستان گفت: در حالیکه در مراسم معارفه در اردیبهشت 97 تنها اولویتی که از بنده خواسته شد رفع معضل بیکاری در شهرستان اردستان بود امروز به نقطه ای رسیدیم که دچار بحران نیروی کار در اردستان هستیم.