کد خبر: ۱۱۳۰۸۰
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۹
در بازی اول رئال مادرید پس از دوران کرونا، چیزی که مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت رابطه سرد زیدان و بیل بود.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در اولین بازی رئال مادرید پس از دوران کرونا گرت بیل در ترکیب اصلی زیدان قرار نگرفت ولی توانست در دقیقه 61 وارد بازی شود.

ستاره ولزی که نزدیک به نیم ساعت در بازی مقابل ایبار در ترکیب مادرید حضور داشت با مصدومیت مواجه شد تا دوباره موضوع فروش وی داغ شود.

مشکلات بیل در رئال مادرید همیشه در تیتر رسانه‌ها بوده و عدم اهمیت او به بازی در این باشگاه مورد بحث فوتبال دوستان قرار گرفته است.

از بازی گلف گرفته تا اهمیت تیم ملی ولز برای گرت بیل، همه باعث عدم علاقه زیدان و برخی طرفداران مادریدی به او شده است.

حالا با توجه به مصدومیت دوباره بیل، به نظر می‌رسد رابطه او و زیدان دوباره تیره و تار شده است.

به نقل از مارکا، دیگر راه حلی برای بهتر شدن رابطه زیدان و بیل در رئال مادرید وجود ندارد. ستاره ولزی در ترکیب مادرید حضور نداشت و با اینکه به میدان رسید عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشت.

پیش از بازی مقابل ایبار نیز، ناراحتی او در گرم کردن پیش از مسابقه سوژه رسانه‌ها شد. در وقت استراحتی که در نیمه دوم گرفته شد نیز این رابطه سرد زیدان و بیل مشهود بود.

از طرفی سران باشگاه به بیل اطمینان دارند اما رابطه او و مربی اتفاق دیگر را رقم می‌زند. بیل در مادرید راحت و خوشحال است و به گفته مدیربرنامه‌اش قصد رفتن ندارد.

باید دید در پنجره نقل و انتقالاتی برای بیل و ستاره‌های مادریدی که مورد غضب زیدان قرار گرفته‌اند چه اتفاقی رخ خواهد داد.

خامس رودریگز نیز یکی از بازیکنانی است که به دلیل رابطه نه چندان خوب با زیدان احتمالاً تابستان مادرید را ترک می‌کند. از اتلتیکومادرید به عنوان مشتری اصلی او در رسانه‌های اسپانیایی صحبت شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
290  میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

290 میلیون نفر از بیماری هپاتیت خود بی اطلاعند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: در جهان 290 میلیون نفر بدون دانستن اینکه به بیماری هپاتیت مبتلا هستند، زندگی می کنند.
تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

تعویق 90 روزه پروژه های شهرداری تهران در سال 98 زیر سایه کرونا

مهندس صفا صبوری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در سال 98 این معاونت در نشست خبری خبر داده و گفت: متاسفانه کرونا برنامه های شهرداری تهران به دلیل آلودگی هوا 90 روز به تعویق انداخت.