کد خبر: ۱۱۲۹۹۵
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
رئیس پلیس تهران بزرگ مطرح کرد
سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ در مراسم تکریم و معارفه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ که صبح امروز (دوشنبه ۲۶ خرداد ماه) با حضور سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا و مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در محل ستاد پلیس راهور تهران بزرگ برگزار شد، اظهار کرد: نیروی انتظامی در بخش‌های مختلف، حجم سنگین و عظیمی از مأموریت‌ها را انجام می‌دهد.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: یکی از پلیس‌های بسیار مهم ما راهنمایی و رانندگی است و باور دارم پلیس راهور نقش بسیار حساسی دارد و بسیاری از ناهنجاری‌ها محصول بی توجهی به نظم و انضباط عمومی کشور هستند.

او گفت: ما اگر بتوانیم نظم در پایتخت را به درستی اجرا کنیم، بسیاری از پلیس‌های ما بیکار می‌شوند.

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، افزود: پلیس راهنمایی و رانندگی به عنوان مجموعه‌ای که در وسط میدان عمل می‌کند، نیازمند حمایت همه جانبه است.

رئیس پلیس تهران بزرگ بیان کرد: امروز رفتار ناهنجار برخی از رانندگان، باعث اخلال در نظم و انضباط ترافیکی شده است.

او با بیان اینکه حتما باید برای موتورسیکلت سواران برنامه ویژه‌ای داشته باشیم، گفت: همه مسئولان و دستگاه‌ها و مردم باید با پلیس راهور همکاری کنند.

سردار رحیمی بیان کرد: امروز آخرین روز خدمت سردار مهماندار است و وی بنا به دلایلی ترجیح داد که برود و به خدمت خود بعد از ۳۳ سال خاتمه دهد.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: من به سهم خودم از سردار مهماندار تشکر می‌کنم و امروز روز پایانی خدمت وی در نیروی انتظامی است.

او ادامه داد: ناجا و بنده درخواست داشتیم که سردار مهماندار بماند.

سردار رحیمی بیان کرد: ۲۰ تا ۳۰ درصد ترافیک درون شهری در کشور مربوط به شهر تهران است. خدا را شاکریم که در ۳ سال گذشته چیزی به نام قفل شدن ترافیک نداشتیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
پربازدیدترین ها