کد خبر: ۱۱۲۹۷۹
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران از آخرین وضعیت اجرایی پروژه احداث ساختمان خانه شهر بازدید میدانی به عمل آورد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،همزمان با پیشرفت 85 درصدی عملیات سازه ای پروژه احداث ساختمان خانه شهر مهندس پیمان عباسی مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها به اتفاق مهندس سید مجید غمخوار مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، آخرین اقدامات انجام شده به منظور تکمیل این پروژه مهم عمرانی را مورد پایش و بررسی قرار داد.

این بازدید در حالی صورت پذیرفت که بتن ریزی سقف طبقه سوم ساختمان خانه شهر به سرعت در حال انجام است و عملیات نازک کاری و اجرای نمای آن نیز طی هفته جاری آغاز خواهد شد. مهندس عباسی در جریان این بازدید میدانی بر لزوم رعایت دقیق برنامه زمان بندی با هدف تکمیل پروژه تا پایان سال جاری تاکید کرد.

ساختمان خانه شهر با زیر بنایی در حدود 18 هزار متر مربع در زمینی به متراژ 4800 مترمربع، توسط سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران در ضلع شمالی میدان امام خمینی(ره) در حال اجرا است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.