کد خبر: ۱۱۲۹۷۹
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران از آخرین وضعیت اجرایی پروژه احداث ساختمان خانه شهر بازدید میدانی به عمل آورد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،همزمان با پیشرفت 85 درصدی عملیات سازه ای پروژه احداث ساختمان خانه شهر مهندس پیمان عباسی مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها به اتفاق مهندس سید مجید غمخوار مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، آخرین اقدامات انجام شده به منظور تکمیل این پروژه مهم عمرانی را مورد پایش و بررسی قرار داد.

این بازدید در حالی صورت پذیرفت که بتن ریزی سقف طبقه سوم ساختمان خانه شهر به سرعت در حال انجام است و عملیات نازک کاری و اجرای نمای آن نیز طی هفته جاری آغاز خواهد شد. مهندس عباسی در جریان این بازدید میدانی بر لزوم رعایت دقیق برنامه زمان بندی با هدف تکمیل پروژه تا پایان سال جاری تاکید کرد.

ساختمان خانه شهر با زیر بنایی در حدود 18 هزار متر مربع در زمینی به متراژ 4800 مترمربع، توسط سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران در ضلع شمالی میدان امام خمینی(ره) در حال اجرا است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.