کد خبر: ۱۱۲۶۷۳
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خبرداد
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از اعطای وام 6 میلیون تومانی به تاکسیرانان مشهدی خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد محبی با بیان این مطلب، اظهار کرد: در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، با هدف حمایت و پشتیبانی از کسب و کارهای آسیب دیده به واسطه شیوع ویروس کرونا در کشور، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تاکسیرانانی که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی رانندگان هستند، مبلغ 6 میلیون تومان وام اعطا می کند.
وی با بیان اینکه متقاضیان می توانند برای ثبت نام به سامانه کارا جهت ثبت نام و تکمیل فرآیند مراجعه نمایند، افزود: مشمولین دریافت این تسهیلات شامل تاکسیرانان دارای کد بیمه رانندگان نزد سازمان تامین اجتماعی و افراد دارای پروانه تاکسیرانی و بهره برداری می شوند.
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد در خصوص شرایط تسهیلات، بیان کرد: این شرایط شامل نرخ سود 12 درصد می شود.
محبی با بیان اینکه حداکثر زمان پرداخت تسهیلات تا پایان خرداده ماه سال جاری خواهد بود، خاطرنشان کرد: همچنین مدت بازپرداخت تهسیلات (با احتساب دوره تنفس) 24 ماهه و از ابتدای مهرماه سال جاری خواهد بود.
وی با اشاره به تضامین مورد نیاز برای دریافت تسهیلات، اضافه کرد: سفته فرد متقاضی یا چک معتبر به تشخیص بانک از تضامین مورد نیاز است.
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: تسهیلات مزبور از محدودیت های متعارف در تسهیلات بانکی از جمله بدهی های اقساطی و چک های برگشتی و... مستثنی است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.