کد خبر: ۱۱۲۶۷۳
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خبرداد
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از اعطای وام 6 میلیون تومانی به تاکسیرانان مشهدی خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد محبی با بیان این مطلب، اظهار کرد: در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، با هدف حمایت و پشتیبانی از کسب و کارهای آسیب دیده به واسطه شیوع ویروس کرونا در کشور، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تاکسیرانانی که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی رانندگان هستند، مبلغ 6 میلیون تومان وام اعطا می کند.
وی با بیان اینکه متقاضیان می توانند برای ثبت نام به سامانه کارا جهت ثبت نام و تکمیل فرآیند مراجعه نمایند، افزود: مشمولین دریافت این تسهیلات شامل تاکسیرانان دارای کد بیمه رانندگان نزد سازمان تامین اجتماعی و افراد دارای پروانه تاکسیرانی و بهره برداری می شوند.
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد در خصوص شرایط تسهیلات، بیان کرد: این شرایط شامل نرخ سود 12 درصد می شود.
محبی با بیان اینکه حداکثر زمان پرداخت تسهیلات تا پایان خرداده ماه سال جاری خواهد بود، خاطرنشان کرد: همچنین مدت بازپرداخت تهسیلات (با احتساب دوره تنفس) 24 ماهه و از ابتدای مهرماه سال جاری خواهد بود.
وی با اشاره به تضامین مورد نیاز برای دریافت تسهیلات، اضافه کرد: سفته فرد متقاضی یا چک معتبر به تشخیص بانک از تضامین مورد نیاز است.
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: تسهیلات مزبور از محدودیت های متعارف در تسهیلات بانکی از جمله بدهی های اقساطی و چک های برگشتی و... مستثنی است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.