کد خبر: ۱۱۲۳۷۲
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مرکزی:
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مرکزی نسبت به خطر غرق شدگی به دنبال شنا در محدوده سازه‌های آبی استان شامل سدها، بندها وکانال‌های آب هشدار داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عزت الله آمره‌ای در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به بارندگی‌های خوب در ابتدای سال جاری و آبگیری سدها مردم با افزایش گرما به سدها و بندها و رودخانه‌های استان مراجعه می‌کنند که متأسفانه به غرق شدگی آن‌ها می‌انجامد.

وی ادامه داد: بنا به برداشت عمومی مردم، غرق شدگی ها فقط مربوط به کسانی است که فاقد مهارت شنا هستند، اما باید گفت حتی شناگران ماهر در این سدها و بندها غرق شده‌اند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مرکزی افزود: عوامل غرق شدگی در سدها، بندها شامل لایه بندی دمای آب در سدها، گل و لای انباشته شده در سدها و فشار آب در لایه‌های پایینی سدها است.

وی اظهار کرد: بسیاری سد و بند در استان وجود دارد که در بسیاری از آن‌ها آب ذخیره شده است و به شهروندان توصیه می‌شود از شنا کردن در سدها، بندها و رودخانه‌های استان بپرهیزند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مرکزی تاکید کرد: شهروندان عزیز به ویژه افراد ساکن در حاشیه تأسیسات آبی برای حفظ سلامت خود و خانواده‌هایشان به تابلوهای هشدار دهنده توجه کنند و خانواده‌ها در فصل تابستان بیشتر مواظب فرزندان خود باشند.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، اب منطقه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
آخرین اخبار