کد خبر: ۱۱۲۳۴۰
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
رئیس سازمان آتش‌نشانی اهواز خبر داد
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش‌نشانان، آتش‌سوزی در مجتمع مسکونی ۱۲ واحدی را در منطقه زیتون کارمندی اهواز مهار کردند و ۳۰ نفر از ساکنان را نجات دادند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ابراهیم قنبری در گفت‌وگو با خبرنگاران بیان کرد:  طی تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵ سازمان، آتش‌سوزی منزل مسکونی در مجتمع مسکونی ۱۲ واحدی در منطقه زیتون کارمندی اهواز خیابان هدایت بین زاهد و مناطق اطلاع‌رسانی شد و آتش‌نشانان ایستگاه ۹۹ همراه با تجهیزات پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده کردند که آتش‌سوزی در طبقه چهارم مجتمع مسکونی روی داده است و دود غلیظی راهروها و طبقات ساختمان را در بر گرفته است.

وی در ادامه گفت: آتش‌نشانان به طور سریع به دو گروه تقسیم شدند و گروه اول با استفاده از تجهیزات تخصصی وارد ساختمان شده و مشغول مهار شعله‌های سرکش آتش شدند و گروه دوم با تجهیز خود به دستگاه تنفسی به طبقات مختلف ساختمان رفته و مشغول جست‌وجو برای خارج کردن افراد گرفتار در میان دود و حرارت شدند.

قنبری تصریح کرد: آتش‌نشانان ۳۰ نفر از ساکنان را به سلامت از ساختمان خارج کردند و به محل امن انتقال دادند.

وی در ادامه بیان کرد: مأموران آتش‌نشانی همچنین موفق شدند شعله‌های حریق را در طبقه چهارم مهار و از سرایت حریق به دیگر واحدهای مجتمع جلوگیری کردند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان گفت: علت آتش‌سوزی از سوی کارشناسان سازمان اتصال برق کولر گزارش شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.