کد خبر: ۱۱۲۳۳۱
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
به منظور کاهش آمار غرق شدگی؛
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از استقرار غواص در حاشیه سد کرج به منظور کاهش آمار غرق شدگی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا فلاح نژاد در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به تعطیلات پایان هفته و اعمال کنترل‌های مراقبتی اعمال شده در طول محور کرج - چالوس، اظهار کرد: اقدامات لازم به منظور جلوگیری و کاهش غرق شدگی ها در بستر رودخانه کرج در دستور قرار دارد.

وی با اشاره به اقدامات پیش بینی شده برای کاهش غرق شدگی ها در حاشیه رودخانه کرج، گفت: نیروهای نجات غریق و غواص در نقاط حادثه خیز مستقر شده اند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: قایق‌ها به صورت مستمر در محدوده سد کرج به ویژه نقاط حادثه خیز گشت زنی می‌کنند تا مسافران و گردشگران به آب نزدیک نشوند.

فلاح نژاد با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت دهیاران و همچنین جوامع محلی برای اعلام هشدار به مسافران، گفت: تابلو و بنرهای حاوی هشدار در حاشیه رودخانه کرج نصب شده است.

وی با اشاره به انجام گشت‌های مکرر پلیس و عوامل اجرایی شرکت آب منطقه‌ای در محور کرج - چالوس، گفت: پیشگیری از رانندگی‌های ناایمن و پارک غیرمجاز خودروها در نقاط حادثه خیز این محور نیز در راستای جلوگیری از بروز تصادفات لحاظ شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز در خصوص اجرای تمهیدات لازم به منظور جلوگیری از آلودگی آب رودخانه کرج نیز گفت: تخلیه به موقع سطل‌های زباله، جمع آوری زباله‌ها از درون آب و جلوگیری از آلودگی آب رودخانه به مواد نفتی و غیره نیز در دستور کار است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.