کد خبر: ۱۱۲۳۳۰
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵
در جلسه ستاد مقابله با بیماری کرونا در هشترود عنوان شد
فرماندار هشترود با بیان اینکه از فرصت کرونا برای اصلاح بعضی از رفتارها باید استفاده کرد گفت: با واحدهای صنفی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، برخورد می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، امین امینیان در جلسه ستاد مقابله با بیماری کرونا در هشترود گفت: از فرصت کرونا برای اصلاح بعضی از رفتارها و فرهنگ‌ها از جمله برگزاری مراسم‌های عروسی و عزاداری باید استفاده کنیم.

امینیان با اشاره به روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد اظهار داشت: امام رحمت الله با شجاعت و تدبیر خود توانست مردم ایران را از تحقیرشدگی تاریخی زیر چکمه‌های استبداد داخلی و استعمار خارجی نجات دهد، مردم ایران به این بزرگ مرد که سیاست مداری اخلاقی و فقهی آگاه به زمان بود اعتماد و تکیه نمودند تا به خواست دیرین خود که همان استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود دست یابند.

وی با بیان اینکه مبارزات علنی امام راحل علیه رژیم پهلوی در سال ۴۲ و پس از رحلت آیت‌الله بروجردی آغاز شد اظهار داشت: ایشان پس از زندانی و تبعید شدن بخاطر اعتراض به لایحه‌ی کاپیتولاسیون هم لحظه‌ای از فکر مبارزه غافل نشدند تا اینکه در سال ۵۷ انقلاب اسلامی به رهبری ایشان به پیروزی رسید.

فرماندار هشترود با بیان اینکه مدیریت بیماری کرونا نباید ما را دچار احساس غرور کند گفت: همچنان نمی‌توان برای مدت طولانی به دلیل بیماری اقتصاد کشور را بسته نگه داشت یا مانع فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی شد در مقابل نباید نسبت به پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی هم بی توجه بود.

وی اظهار داشت: امروز تمامی مراسم‌ها قابل برگزاری است به شرطی که پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده توسط ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، در غیر این صورت دستگاه قضائی و انتظامی حق برخورد با متخلفان به دلیل به خطر انداختن سلامت و امنیت عمومی جامعه را خواهد داشت.

فرماندار هشترود بر ضرورت برخورد با واحدهای صنفی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند تاکید کرد و گفت: متأسفانه آمارها از کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم نسبت به هفته‌های قبل حکایت دارد.

وی افزود: در حال حاضر بزرگترین آسیب می‌تواند عادی جلوه کردن بیماری در بین عموم باشد.

وی در همین راستا بر ضرورت رعایت کلیه پروتکل‌ها در زمان برگزاری آزمون مدارس خبر داد و افزود: در صورت عدم رعایت، مدارس می‌توانند به محلی برای شیوع بیماری تبدیل شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.