کد خبر: ۱۱۲۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی۳۱۳۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا و فوت ۷۰نفر در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،دکتر کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز 14 خرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه هزار و 134 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد.

وی افزود: از بین مبتلایان جدید، 493 مورد بستری و دو هزار و 641 مورد از افراد معادل 84 درصد از موارد جدید، در تماس با مبتلایان بودند که شناسایی شدند. مجموع بیماران کووید19 در کشور به 160 هزار و 696 نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت تصریح کرد: متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 70 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 8 هزار و 12 نفر رسید.

جهانپور اضافه کرد: خوشبختانه تا کنون 125 هزار و 206 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده‌اند. البته 2557 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

گفتنی است تا کنون 997 هزار و 9 آزمایش تشخیص کووید19 در کشور انجام شده است.

به گفته جهانپور وضعیت خوزستان علی‌رغم کاهش نسبی موارد بستری همچنان قرمز است و استان‌های هرمزگان، آذربایجان‌های شرقی و غربی، کردستان، کرمانشاه، بوشهر، سیستان و بلوچستان، قزوین و خراسان رضوی در وضعیت هشدار قرار دارند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.