کد خبر: ۱۱۲۳۱۴
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
عضو شورای شهر تهران درباره علت آتش سوزی پارک چیتگر توضیحاتی داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران با اشاره به آتش سوزی بخشی از بوستان چیتگر که در شامگاه روز دوشنبه صورت گرفت، گفت: ادعای شهرداری منطقه ۲۲ مبنی بر تعمدی بودن آتش سوزی در بوستان چیتگر قابل پذیرش نیست و ابتدا باید موضوع بررسی شود و سپس در مورد آن اظهار نظر کرد.

عضو شورای شهر تهران تأکید کرد: این آتش سوزی چه عمدی بوده باشد و چه عمدی نبوده باشد، چیزی از مسئولیت شهرداری منطقه ۲۲ در حفاظت از بوستان چیتگر کم نمی‌کند.

او با بیان اینکه شهرداری منطقه هم مسئولیت حفاظت از پارک و هم مسئولیت هرس علف‌های هرز را برعهده دارد، تصریح کرد: بررسی‌های اولیه من نشان می‌دهد، به دلایل نامعلومی پارسال علف‌های هرز هرس نشده‌اند و این کار باید توسط شهرداری منطقه ۲۲ انجام می‌شد.

فراهانی گفت: هر سال علف‌های هرز هرس می‌شدند، به همین دلیل هنگامی که علف‌ها خشک می‌شدند، امکان آتش سوزی هم کاهش می‌یافت،  اما به دلیل اینکه پارسال در این حوزه کم کاری صورت گرفته این اتفاق رخ داده است.

او افزود:باید بررسی شود دلیل اینکه علف‌ها بر خلاف معمول هرس نشده‌اند، چه بوده است و مشخص شود که آیا شهرداری خواسته در هزینه‌ها صرفه جویی کند یا عدم نظارت بر پیمانکار موجب این حادثه شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.