کد خبر: ۱۱۲۳۰۸
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
کارشناس هواشناسی گفت: امروز روند افزایش دما را در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان و اردبیل خواهیم داشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مرتضی ضرابی اظهار کرد: در حالیکه هوای گرم اغلب مناطق کشور را فراگرفته است، اما در استان‌های ساحلی باتوجه به وزش بادهای نسبتاً شدید جنوبی امروز هم روند افزایش دما را در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان و اردبیل خواهیم داشت.

این کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از فردا به تدریج با تغییر سوی جریان‌های هوا و شمالی شدن آن از میزان دمای هوا در این مناطق تا روز یکشنبه کاسته می‌شود و هوا قدری به خنکی می‌رود.

وی با اشاره به اینکه از شمال غرب و غرب کشور و مناطقی از مرکز و استان‌های قم، مرکزی، اصفهان، زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان شاهد وزش باد خواهیم بود، پیش بینی کرد: بعدازظهر امروز با وقوع گرد و غبار، کیفیت هوا کاهش پیدا می‌کند.

کارشناس سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش‌های پراکنده بهاری در عصر امروز در ارتفاعات آذربایجان غربی و شرقی و شمال شرق شامل خراسان شمالی و بخش‌هایی از دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوب مناطقی از کهگیلویه و بویراحمد، ارتفاعات فارس، کرمان و هرمزگان گفت: فردا وزش باد عمدتاً در غرب و جنوب غرب کشور در استان‌های ایلام، خوزستان و بوشهر متمرکز خواهد بود که علاوه بر گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا احتمال وقوع آسیب به درختان هم پیش بینی می‌شود.

ضرابی در همین خصوص به بیماران قلبی و تنفسی توصیه کرد: تا حد امکان از مناظر خارج نشوند.

وی برای عصر فردا هم بارش‌های پراکنده در مناطقی از استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و شمال استان فارس پیش بینی کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.