کد خبر: ۱۱۲۳۰۰
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۱۱۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر در درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان زاهدان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار محمد قنبری در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: با کسب خبری از پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی مبنی بر جابه‌جایی محموله مواد مخدر با یک دستگاه کامیون از مناطق مرزی استان به محدوده شهرستان زاهدان موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: جان‌برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر با پشتیبانی مأموران پلیس انتظامی زاهدان پس از چند روز کار گسترده اطلاعاتی و رصد مداوم تحرکات اعضای این باند، سرانجام روز گذشته قاچاقچیان را که در حال جابه‌جایی محموله سنگین مواد مخدر حوالی در ورودی این شهر مشاهده و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این عملیات با عکس العمل سریع و به موقع تکاوران پلیس یک نفر از قاچاقچیان دستگیر و در بازرسی از خودرو یک تن و ۱۱۳ کیلو و ۲۰۰ گرم مواد افیونی از نوع تریاک کشف شد.

وی با تقدیر از عملکرد پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان و پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی در انهدام این باند، تصریح کرد: برخورد با قاچاق مواد مخدر در اولویت کارهای پلیس است و نیروی انتظامی با تمام توان در این راه خواهد ایستاد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.