کد خبر: ۱۱۲۲۹۴
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
توسط شهرداری تبریز انجام می‌شود
احیا میدان تاریخی شنب غازان در اولویت برنامه‌های اجرایی شهرداری منطقه ۶ تبریز است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در راستای احیا میدان تاریخی شنب غازان، جلسه مشترکی با حضور نمایندگان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر، انجمن غازانیه تبریز، معتمدین محله شنب غازان و معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز در اتاق جلسه منطقه برگزار شد.

در این جلسه با اشاره به قدمت تاریخی محله شنب غازان تبریز؛ بر اهمیت احیا میدان تاریخی این محله که تفسیری بر وقایعی در دوران شکل گیری بر آن گذشته، تاکید شد.

در ادامه جلسه نمایندگان ارگان‌های ذیربط با هدف آسیب شناسی و احیا بافت‌های تاریخی شهری و در جهت ایجاد سرزندگی اجتماعی در محله شنب غازان به ارائه پیشنهادات و نظرات خود پرداختند.

در پایان جلسه مقرر شد پس از بررسی، کارشناسی و تأیید طرح اولیه توسط کارشناسان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز، شهرداری منطقه ۶ نسبت به اجرای طرح اقدام نماید.

مبلغ ۱۰ میلیارد ریال جهت احیا میدان تاریخی شنب غازان در بودجه عمرانی سال ۹۹ شهرداری منطقه ۶ تبریز لحاظ شده که با تأیید طرح پیشنهادی به همت عوامل معاونت فنی و عمرانی منطقه در محله شنب غازان اجرا خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.