کد خبر: ۱۱۲۲۹۳
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
شهردار تبریز:
شهردار تبریز گفت: اولویت اول مدیریت شهری تبریز توسعه زیرساخت‌های شهری برای پیشگیری از بروز هر گونه مشکل برای شهروندان است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ایرج شهین باهر با اعلام مطلب فوق افزود: شورای شهر تبریز در برنامه پنج‌ساله خود، دقیقاً زیرساخت‌های شهری را مورد توجه قرار داده که به اولویت اول مدیریت شهری نیز تبدیل گشته است.

او ادامه داد: مهم نیست که یک پروژه پیش چشم مردم باشد و بگویند که شورای شهر و شهرداری کار کرده است، مهم این است که مشکلات اساسی شهر حل شود و برای مثال بارش شدید باران مشکل جدی برای تردد شهروندان ایجاد نکند.

شهردار تبریز با اشاره به مشکلات چند سال پیش تبریز در حوزه آب‌های سطحی خاطرنشان کرد: حتماً شهروندان به خاطر دارند که در ۵ سال گذشته با هر بارش اندکی، آب داخل مغازه‌ها و خانه می‌شد و امروز اگر شاهد چنین اتفاقی نیستیم، دلیل دارد و این طور نیست که بارش نزولات آسمانی کاهش یافته است و برعکس بارش‌ها افزایش داشته‌اند.

او یادآور شد: دلیل اینکه امروز مشکلی در حوزه آب‌های سطحی در سطح شهر نداریم، این است که ما بیش از ۲۰ کانال هدایت آب‌های سطحی در سطح شهر و مناطق ۱۰ گانه اجرا کرده‌ایم که نیاز آن منطقه بوده و از بروز سیلاب جلوگیری می‌کند.

شهین باهر در ادامه عنوان کرد: در گذشته بیشتر عملکرد مدیریت شهری ویترینی و برای جلب نظر مردم بود و از زیرساخت‌های شهری غافل شده بودند که در این دوره ما تلاش کردیم به سمتی برویم که حتی با بارش‌های شدید نیز سیلابی در شهر تشکل نمی‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.