کد خبر: ۱۱۲۲۸۹
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵
معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: یکی از برنامه‌های مهم شهرداری قم توسعه فضای سبز شهری بااعتباری بالغ‌ بر ۱۷۴ میلیارد تومان و احداث ۳۰ بوستان جدید بوده که شامل ۱۲ میلیون مترمربع پارک جنگلی و ۱۷۰ هزار مترمربع توسعه پارک تفرجگاهی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن رنجبر با اشاره به برنامه‌های شهرداری در سال ۹۹ اظهار داشت: شش پروژه فرهنگی ورزشی در سال ۹۹ در دستور کار قرار دارد که با راه‌اندازی این سالن‌های ورزشی، شاخص‌ها در این زمینه افزایش می‌یابد.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم به پروژه‌های باقی‌مانده در سال ۹۸ اشاره کرد و گفت: پروژه‌های باقی‌مانده سال ۹۸ که در سال ۹۹ دنبال می‌شود، تکمیل باغ پرندگان، تکمیل تقاطع سه سطحی میدان ولیعصر (عج)، اتصال تونل جمهوری و تقاطع فردوسی، اجرای تقاطع کیوانفر و خیابان امام خمینی (ره) و همچنین ساماندهی میدان امینی بیات است.

رنجبر پروژه‌های سال ۹۹ را نیز اعلام و خاطرنشان کرد: در سال ۹۹ پروژه جدید رینگ ترافیک فردوسی و اتصال به بلوار امام رضا (ع) باهدف تردد در بین مناطق دو، چهار، سه، پنج و شش و مدیریت و کاهش ترافیک هسته مرکزی آغازشده و امیدواریم در طولانی‌مدت بتوانیم بلوار سپهبد شهید قاسم سلیمانی را به پیاده راه تبدیل کنیم.

وی ادامه داد: اتصال تقاطع بلوار صدوق و فردوسی و ادامه بلوار شهید روحانی برای اتصال به خیابان فردوسی و میدان ارتش و بلوار امام رضا (ع) نیز در دست اقدام بوده و همچنین اتصال کمربند امام علی (ع) به کمک بلوار محتشم، حکیم، فردوسی، یاسمن و شهدای روحانیت به سمت منطقه ۲ و ۶ را در برنامه داریم.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم با اشاره به تکمیل پروژه تقاطع جاده جعفریه و فاز پنجم خیابان عمار یاسر ادامه داد: یکی از برنامه‌های مهم شهرداری قم توسعه فضای سبز شهری با اعتباری بالغ‌بر ۱۷۴ میلیارد تومان و احداث ۳۰ بوستان جدید بوده که شامل ۱۲ میلیون مترمربع پارک جنگلی و ۱۷۰ هزار مترمربع توسعه پارک تفرجگاهی می‌شود.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، بوستان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.