کد خبر: ۱۱۲۲۸۸
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان از تصویب بیش از ۲۱۰ کیلومتر مسیر ویژه دوچرخه در شهر اصفهان توسط شورای عالی ترافیک استان اصفهان به مناسبت روز جهانی دوچرخه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، داریوش امانی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: این مسیرها در چندین محور شمالی جنوبی و شرقی غربی و مبادی اصلی ورودی شهر احداث خواهد شد.

وی افزود: مسیرهای ویژه دوچرخه از اتوبان خلیج فارس به سمت دروازه شیراز و ادامه تا انتها خیابان کاوه؛ مبادی ورودی ذوب آهن، خیابان‌های مشتاق، جی، بعثت، امام خمینی (ره)، آتشگاه و میدان لاله به سمت مرکز شهر و همچنین در مرکز شهر اکثر خیابان‌های شهر دارای مسیر ویژه دوچرخه خواهند شد.

معاون شهردار اصفهان ادامه داد: در دو طرف خیابان‌ها و پارک‌های زاینده رود، چهارباغ، کاوه و چمران مسیرهای ویژه دوچرخه وجود دارد که نسبت به بهینه سازی و قابل استفاده‌تر شدن آنها اقدامات لازم به عمل خواهد آمد.

وی خاطرنشان کرد: در رابطه با احداث این مسیرها از حداقل متریال ساخت و ساز که اکثراً جداول پیش ساخته است، استفاده خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.