کد خبر: ۱۱۲۲۸۶
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری مشهد خبرداد
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری مشهد گفت: تمهیدات لازم همزمان با روز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد انجام شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا صحراگرد در گفت و گو با خبرنگاران، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سی و یکمین سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: طبق سنوات گذشته و هماهنگی‌های انجام شده با سایر دستگاه‌های اجرایی، شهرداری مشهد آمادگی کامل برای خدمت به شهروندان همزمان با روز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد را دارد.

وی با اشاره به تعویض بیش از ۷۵۰ پرچم ایران با پرچم مشکی در پل‌ها، میادین و تقاطع‌های غیر هم سطح افزود: علاوه بر آن تمامی آذین بندی‌های سطح شهر به طول ۱۴۰ هزار متر خاموش شده و به منظور پاکیزگی هر چه بیشتر شهر، در روزهای چهاردهم و پانزدهم خرداد ماه، رفت و روب ۱۰۰ میلیون متر مربع از سطح معابر، و شست و شوی دو میلیون متر طول از جداول سطح شهر توسط ۵۶۰۰ پاکبان و ۴۳ دستگاه جاروب مکانیزه انجام شده است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد تاکید کرد: همچنین ۲۰ تانکر فشار قوی، ۱۲ دستگاه جدول شوی و شش دستگاه تخصصی مخزن شوی، جهت شست و شوی ویژه جداول، مخازن زباله، هندریل ها، ایستگاه‌های اتوبوس و سایر المان‌های شهری به صورت آماده باش است.

صحرا گرد ادامه داد: در همین راستا ۲۳۳ اکیپ برای جمع‌آوری سد معبر، کیسه پشتی و متکدیان در حال فعالیت هستند و مه پاشی صبحگاهی معابر منتهی به حرم مطهر امام رضا (ع) به وسیله دو دستگاه تانکر فشار قوی انجام خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.