کد خبر: ۱۱۲۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان:
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کردستان بر ممنوع بودن شنا در دریاچه سدها، شبکه‌های پایاب، رودخانه‌ها و تأسیسات آبی استان تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کامران خرم با اشاره به فرا رسیدن فصل گرما، ورود مسافران و گردشگران و همچنین بسته بودن اماکن ورزشی (استخرها) به دلیل شیوع ویروس کرونا، گفت: شماری از شهروندان بدون توجه به علائم هشدار دهنده و اطلاعیه‌های مکرر این اداره با هدف شنا کردن و تفریح، وارد تأسیسات آبی و رودخانه‌ها می‌شوند که این اقدامات علاوه بر نقض قوانین، موجب بروز خطرات جانی و صدمات جبران ناپذیری می‌شود.

وی با بیان اینکه مطابق قانون، ورود به حریم تأسیسات آبی و شنا کردن در دریاچه سدها و کانال‌های آب ممنوع است، افزود: با توجه به وقوع حوادث متعدد غرق شدگی در سال‌های اخیر در فصل تابستان، لازم است که همشهریان و میهمانان گرامی از شنا کردن در منابع و سازه‌های آبی جدا خودداری کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.