کد خبر: ۱۱۲۲۵۰
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
مدیر عامل شرکت گاز ایلام:
مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام گفت: با اتمام عملیات گازرسانی به شهر میمه و زرین آباد تا پایان امسال ضریب نفوذ گازرسانی در شهرهای استان به ۱۰۰ درصد می رسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عباس شمس الهی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: عملیات اجرایی خط تغذیه گاز رسانی به دو شهر سراب میمه و زرین آباد از توابع شهرستان دهلران با ۷۰ درصد پیشرفت در حال اجراست.

وی بیان داشت: خط تغذیه این دو بخش ۸۰ کیلومتر بوده که کار عملیات اجرایی ۵۶ کیلومتر آن تکمیل شده و اعتبار اولیه این پروژه ۴۰۰ میلیارد ریال بوده که تاکنون بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال برای اجرای این آن هزینه شده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام تصریح کرد: برای گاز رسانی به این دو شهر ۱۰پ یمانکار فعالیت می‌کنند که کار عملیات اجرایی شبکه گاز داخل شهرهای میمه و پهله و بخش عمده‌ای از روستاها نیز انجام شده و همراه با پیشرفت خط تغذیه نصب علمک در شهرها و روستاها در دستور کار قرار دارد.

شمس الهی از پیش بینی نصب هزار و ۶۰۰ علمک در دو شهر میمه و پهله خبر داد و گفت: کار برآورد نصب علمک در روستاها و نصب آنها نیز در دستور کار است.

وی بیان کرد: در استان ۴۵۹ روستا و ۲۳ شهر استان ایلام از نعمت گاز برخوردار هستند.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، شرکت گاز
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.
آخرین اخبار