کد خبر: ۱۱۲۲۴۹
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱
رئیس سازمان صمت استان البرز خبر داد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کشف ۱۹۸ دستگاه خودروی فاقد پلاک طی دو هفته اخیر در استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رامین ربیعی گفت: پس از صدور دستور ویژه در راستای نظارت بیش از پیش بر بازار خودرو، همه دستور العمل ها و بخشنامه‌های نهادهای بالادستی به ادارات تابعه، اتاق اصناف و اتحادیه مربوطه برای رعایت مفاد آن و برخورد با محتکران احتمالی ابلاغ شد؛ همچنین بازرسی دقیق از اماکن عمومی دپوی عمده خودرو اعم از نمایشگاه‌ها، پارکینگ‌ها و غیره با همکاری بازرسی اتاق اصناف و اتحادیه نمایشگاه داران در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: علاوه بر همکاری با اتاق‌های اصناف و اتحادیه‌های مرتبط در استان، همکاری‌ها با بسیج و پلیس آگاهی در خصوص شناسایی اماکن احتمالی دپوی خودرو افزایش یافت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کشف تعدادی خودروی بدون پلاک در یک واحد مسکونی خبر داد و گفت: ۱۲ دستگاه خودروی سواری در یک واحد مسکونی به ارزش ریالی ۱۰ میلیارد و ۱۵۵ میلیون ریال کشف شد.

ربیعی گفت: در بازرسی‌های بعدی، تعداد ۲۰۲ دستگاه خودرو سواری وارداتی در یک انبار کشف شد که از این تعداد ۲۹ دستگاه دارای پلاک شخصی بنام خریدار و تعداد ۱۷۳ دستگاه خودرو، پلاک نشده بود که پرونده‌ای در این راستا تشکیل و موارد در حال بررسی است.

وی ضمن اشاره به این امر که تحویل خودرو به خریدار در نمایندگی‌ها، منوط به الصاق قطعی و پَرچ پلاک روی خودرو بوده و تحویل خودروی بدون پلاک و یا تحویل دستی پلاک به خریداران ممنوع است، گفت: در بازرسی همکاران ما از دو نمایندگی مجاز خودروسازان سه دستگاه خودروی خارجی بدون پلاک و ۱۰ دستگاه خودروی سواری داخلی فاقد پلاک کشف شد که پرونده متشکله در این زمینه نیز در حال بررسی است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از عموم شهروندان خواست تا هر گونه محل دپوی خودرو را به سامانه ۱۲۴ گزارش کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، خودرو
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.
آخرین اخبار