کد خبر: ۱۱۲۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل خبر داد
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل گفت: طرح آبیاری زهکشی در ۶۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان اردبیل اجرا شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عباس جنگی مرنی در نشست با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل اظهار داشت: استان اردبیل قطب آبیاری بوده و کمیته منطقه‌ای آبیاری و زهکشی برای اولین بار در اردبیل راه‌اندازی شده است که می‌تواند برای مناطق مختلف استان تأثیرگذار باشد.

وی با اشاره به وجود پروژه‌های بزرگ در حوزه آب استان اردبیل افزود: در استان اردبیل ۱۰ سد مخزنی بزرگ، ۵۰ سد مخزنی کوچک، ۲ هزار کیلومتر رودخانه مرزی و غیر مرزی، ۶ هزار حلقه چاه، ۵۰ آب معدنی گرم و ۸۰ چشمه آب معدنی سرد وجود دارد.

جنگی‌مرنی از اجرای طرح آبیاری زهکش در اردبیل خبر داد و تصریح کرد: طرح آبیاری زهکشی در ۱۰۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان اردبیل اجرا شد و در حال حاضر برای تداوم این طرح برنامه‌ریزی‌های لازم انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل با تاکید بر لزوم هماهنگی با دستگاه‌های اجرایی بیان کرد: توسعه زیرساخت‌های بخش آب در مناطق مختلف استان اردبیل نیازمند همکاری و مشارکت سایر دستگاه‌های اجرایی مربوطه است که هماهنگی‌های لازم به عمل می‌آید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.