کد خبر: ۱۱۲۲۳۶
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰
رئیس کل دادگستری کرمان:
رئیس کل دادگستری استان کرمان از انهدام بزرگترین باند قاچاق سوخت در جنوب شرق کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، یدالله موحد در جمع خبرنگاران در خصوص انهدام یکی از بزرگترین شبکه‌های قاچاق سوخت در شرق کشور بیان داشت: در راستای تأکیدات رئیس قوه قضائیه مبنی بر اولویت برخورد با شبکه‌های سازمان یافته قاچاق سوخت، دستگاه قضائی استان کرمان با همکاری نهادهای اطلاعاتی و امنیتی رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار داد.

وی به تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در این رابطه اشاره کرد و افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اطلاعات سپاه پس از رصد اطلاعاتی موفق به شناسایی اعضای یک شبکه گسترده قاچاق سوخت در شرق کشور شدند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: این شبکه قاچاق سوخت با همکاری تعدادی از شرکت‌های مسافربری برای خودروهای در نظر گرفته برای قاچاق سوخت صورت وضعیت‌های صوری صادر می‌کردند و بعد از آن سوخت در اختیار خریداران و قاچاقچیان سوخت قرار می‌گرفت.

موحد تصریح کرد: با توجه به بررسی‌های اطلاعاتی مشخص شد بخشی از سهمیه سوخت جنوب شرق کشور توسط این شبکه از کشور خارج شده است.

رئیس کل دادگستری کرمان بیان کرد: ۱۳ نفر از اعضای اصلی این باند در نقاط مختلف کشور دستگیر شدند که دو نفر آنها مربوط به شرق استان کرمان هستند.

وی یادآور شد: براساس تحقیقات مراحل اولیه این پرونده شبکه قاچاق سوخت گفته شده اقدام به قاچاق ۲۴ میلیون لیتر سوخت در سال کرده که بیش از ۵۰ کارت سوخت مهاجر در جایگاه‌های سوخت جنوب شرق کشور با دستور قضائی مسدود شده‌اند.
برچسب ها: شهرفردا ، کرمان ، دادگستری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.