کد خبر: ۱۱۲۲۳۴
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
در دو ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال 98 محقق شد؛
سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد از افزایش 63 درصدی تماس های شهروندان با مرکز ارتباطات مردمی 137 در دوماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد. در دو ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال 98 محقق شد؛
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد رمضانی فرخد با اعلام این خبر اظهار کرد: در دو ماهه نخست سال جاری، 89 هزار و 350 شهروند، از طریق درگاه های 10 گانه شامل تلفن، نرم افزار همراه، سایت، فکس، گفتگوی آنلاین، مراجعه، مکاتبه، صندوق صوتی، ایمیل و پیامک، با مرکز ارتباطات مردمی 137 ارتباط برقرار کرده و مسائل شهری خود را مطرح کرده اند.
وی افزود: این رقم در مدت مشابه سال گذشته، 54 هزار و 714 تماس بوده است که نشان دهنده افزایش 63 درصدی برقرای ارتباط از سوی شهروندان با 137 جهت برقراری ارتباط بی واسطه با مدیریت شهری برای بیان انتقادات، پیشنهادها و مسائل شهری بوده است.

افزایش تماس روزانه شهروندان با مرکز 137 مشهد از 900 به 1500 نفر

سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد بیان کرد: در دو ماهه نخست سال گذشته، میانگین روزانه تماس های شهروندان با مرکز 137حدود 900 مورد بود که این مهم در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری، به میانگین تماس روزانه یک هزار و 500 نفر رسیده است.
رمضانی فرخد خاطرنشان کرد: مناطق دو، سه و 9، در سال های 98 و 99، به ترتیب، دارای بیشترین تعداد درخواست مردمی در حوزه مناطق شهرداری بوده اند اما در حوزه سازمان ها، این وضعیت متغیر بوده است به گونه ای که در سال 98، سازمان های اتوبوسرانی، پارک ها و فضای سبز و حمل و نقل و ترافیک و در سال جاری نیز، سازمان های اجتماعی فرهنگی، اتوبوسرانی و پارک ها و فضای سبز، به ترتیب دارای بیشترین درخواست مردمی ثبت شده در سامانه «سجا» مرکز 137 بوده اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.