کد خبر: ۱۱۲۲۳۲
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی؛
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: کل اراضی مازاد بستر و حریم رودخانه کشف رود به طول ۸۲ کیلومتر از محدوده شاهنامه تا پنج کیلومتر بعد از شهرک صنعتی چرمشهر به شهرداری مشهد واگذار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد یزدان‌پناه با بیان این خبر اظهار کرد: با عنایت به مشکلات اجرایی در طرح سامان دهی رودخانه کشف رود و کمیته منابع اعتباری دولتی و بر اساس ابتکار استاندار، کل اراضی مازاد بستر و حریم کشف رود واقع در محدوده و حریم شهر مشهد که به‌منظور نزدیکی با بافت شهری مشهد و تصرفات غیرقانونی، فاضلاب جاری، کشت و کار محصولات کشاورزی با فاضلاب خام و تهدید سلامت شهروندان و زائران مرقد مطهر رضوی، از سالیان گذشته همواره بزرگ‌ترین چالش زیست‌محیطی شهر مشهد بوده است؛ هفته گذشته و در جلسه نهایی کارگروه سامان دهی و احیای رودخانه کشف رود در قالب مدیریت واحد اجرایی به شهرداری مشهد واگذار شد.

وی افزود: در این زمینه با همکاری دیگر دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط و سرمایه‌گذاری شهرداری و بخش خصوصی در اجرای پروژه‌های عمرانی، مشکلات زیست‌محیطی موجود و تهدید سلامت شهروندان مرتفع می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.