کد خبر: ۱۱۲۲۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰
مظفر خبر داد
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: مدت قرارداد پروژه مجموعه تجاری زرین ۳۰ ماهه است و مهرماه ۱۴۰۰ مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد تا از آورد آن، آزادسازی میدان جلوخان انجام شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ایرج مظفر در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: در میدان امام علی (ع) بزرگترین پروژه، تکمیل مجموعه تجاری زرین است که با رفع مسائل بین مشارکت‌کنندگان مقرر شد شهرداری به صورت پیمانی این پروژه را انجام دهد.

وی افزود: پروژه میدان امام علی (ع) دارای سه فاز بود که فاز نخست احداث میدان ترافیک و زیرگذرها، فاز دوم احداث میدان اصلی و فاز سوم بدنه سازی و فضای چند منظوره است.

معاون عمران شهری شهردار اصفهان با اشاره به پروژه‌های فعال ۹۸ به لحاظ محل اجرا در شهر، تصریح کرد: در مجموع سال گذشته ۳۵۶ پروژه با مبلغ ۷۵۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به تفکیک مناطق و محل اجرا در شهر فعال بوده است.

وی با اشاره به پروژه‌ها گفت: سال گذشته در منطقه یک ۱۲ پروژه فعال با مبلغ شش میلیارد و ۸۴۰ میلیون تومان، منطقه دو تعداد هفت پروژه فعال با مبلغ دو میلیارد و ۴۷۰ میلیون تومان، در منطقه سه ۲۱ پروژه فعال با مبلغ ۱۴ میلیارد و ۸۴۰ میلیون تومان، در منطقه چهار ۱۹ پروژه با مبلغ ۱۱ میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان، در منطقه پنج ۲۷ پروژه با مبلغ ۲۳ میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان، منطقه شش ۲۵ پروژه با مبلغ ۳۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان (به غیر از پروژه اجلاس)، منطقه هفت ۳۰ پروژه با مبلغ ۱۸ میلیارد تومان، منطقه هشت ۲۱ پروژه با مبلغ شش میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان، منطقه ۹ تعداد ۱۵ پروژه با مبلغ هشت میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان، منطقه ۱۰ تعداد ۲۹ پروژه با مبلغ ۱۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان، منطقه ۱۱ تعداد هشت پروژه با مبلغ چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان، منطقه ۱۲ تعداد ۱۹ پروژه با مبلغ ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، منطقه ۱۳ تعداد ۱۴ پروژه با مبلغ سه میلیارد و هفت میلیون تومان، منطقه ۱۴ تعداد ۱۹ پروژه با مبلغ ۲۱ میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان، منطقه ۱۵ تعداد ۲۴ پروژه با مبلغ هشت میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان (غیر پروژه شهید سلیمانی) و حلقه حفاظتی شهر مجموعاً پنج پروژه با مبلغ ۱۷۱ میلیارد تومان فعال بوده است.

مظفر ادامه داد: مرکز همایش‌ها ۲۸ پروژه با مبلغ ۲۶۹ میلیارد تومان است که ۱۶۷ میلیارد تومان از قراردادهای آن مربوط به سال گذشته بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در شهرداری مرکزی حدود ۵۵۰ میلیون تومان پروژه، مناطق مشترک ۹ پروژه با مبلغ یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان، میدان امام علی (ع) با ۱۰ پروژه ۷۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان، ناژوان شش پروژه با مبلغ پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و در نمایشگاه بین المللی پنج پروژه با ۳۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان پروژه فعال است.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.
آخرین اخبار