کد خبر: ۱۱۲۲۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: پروژه ساماندهی و مناسب سازی پارک میرزا کوچک خان با هزینه‌ای بالغ بر ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در حال اجرا است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید رسول هاشمیان در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: این پروژه در طول پنج ماه و بنا به درخواست‌های مکرر شهروندان انجام می‌گیرد.

وی با اشاره به استقبال زیاد شهروندان از این پارک گفت: مناسب سازی بیش از ۲۵ رمپ جهت دسترسی بهتر جانبازان و معلولان به حاشیه زاینده رود هدف اصلی این پروژه است.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان ادامه داد: این پارک که از پل وحید آغاز می‌شود و تا بیشه روغنی ادامه دارد، آغاز جاده سلامت مجموعه ناژوان را نیز در بر دارد.

وی گفت: اصلاح اختلاف سطح حاشیه رودخانه، ساماندهی پیاده روها، اصلاح اتصال آبنماها، اجرای طرح زیباسازی آبنما، بهبود سیستم روشنایی پارک و ایجاد رمپ های مختلف جهت تسهیل عبور و مرور شهروندان از اقدامات این پروژه است.

هاشمیان با تاکید بر حفظ و حراست از فضای سبز منطقه ناژوان افزود: سعی بر آن داریم تا با اصلاح و بهبود برخی نواقص و اجرای طرح کاشت نهال و اصله با تاکید بر گونه‌های مقاوم به کم آبی پارک جنگلی را زنده و پویا نگه داریم.

وی با اشاره به حضور چشمگیر شهروندان در ناژوان افزود: از همه مردم و گردشگران تقاضا داریم تا همانند گذشته از روش کردن آتش در منطقه ناژوان خودداری کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.
آخرین اخبار