کد خبر: ۱۱۲۲۲۳
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
روز گذشته با حضور شهردار منطقه انجام شد
آئین افتتاح استودیو خبری خاوران اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 15 با حضور محمدی شهردار منطقه۱۵،معاونین،مدیران ستادی و شهرداران نواحی برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،وحید رضا محمدی شهردار منطقه در حاشیه این مراسم ضمن تشکر از مدیر و پرسنل اداره روابط عمومی برای راه اندازی این استودیو گفت: اطلاع رسانی و روابط عمومی الکترونیک راهی مناسب برای ارتباط برقرار کردن با نسل امروز و شرایط فعلی است.

محمدی از معاونین،مدیران و شهرداران نواحی خواست در این مهم و ارتباط نزدیک با مردم  و همچنین اطلاع رسانی اقدامات انجام شده، کمال همکاری را با استودیو خاوران داشته باشند.

وی افزود: با استفاده از ظرفیت این استودیو شاهد تولید محتوای برتر در راستای اهداف مدیریت شهری و تحقق شعار "تهران شهری برای همه" و انتشار آن بر بسترهای مختلف ارتباطی از جمله فضای مجازی خواهیم بود.

شهردار منطقه در ادامه با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی چندرسانه‌ای و اهمیت آن در دنیای فعلی گفت: از سال‌های قبل با ارتقای نسل‌های اینترنت سایت‌های خبری اهمیت اطلاع‌رسانی چندرسانه‌ای را درک کرده‌ایم و بر این اساس در استودیو خبری خاوران بخشی را به همین منظور اختصاص خواهیم داد.

این گزارش حاکی است؛ نخستین استودیو تخصصی خبری جنوبشرق تهران روز گذشته  در محل شهردای منطقه 15 با حضور محمدی شهردار منطقه،معاونین،مدیران ستادی و شهرداران نواحی راه‌اندازی شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.
آخرین اخبار