کد خبر: ۱۱۲۲۱۷
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از مراحل پایانی تکمیل و آماده سازی زیرگذر کوی نصر بازدید میدانی به عمل آورد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صفا صبوری دیلمی صبح امروز دوشنبه 12 خردادماه سال 1399، بازدید میدانی خود از پروژه های اولویت دار عمرانی را از محل پروژه احداث زیرگذر کوی نصر آغاز کرد تا آخرین اقدامات انجام شده به منظور تکمیل این پروژه راهگشای ترافیکی را مورد پایش و بررسی قرار دهد.

وی طی این بازدید میدانی که با حضور جمعی از مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران صورت پذیرفت، با تنی چند از شهروندان ساکن در محله گیشا نیز به گفتگو پرداخت و از نقطه نظرات آنان در خصوص تسهیلات ترافیکی زیرگذر کوی نصر مطلع شد.

بر اساس گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، گفتنی است زیرگذر کوی نصر هفتم اسفندماه سال گذشته و زودتر از موعد مقرر برای تردد خودروها گشوده شد تا کنترل و هدایت ترافیک سنگین روزهای پایانی سال به نحو موثرتری صورت پذیرد. متعاقب این بهره برداری، سرعت متوسط تردد خودروها در مسیرهای شرق به غرب و غرب به شرق بزرگراه های جلال آل احمد و شهید گمنام به نحو محسوسی افزایش یافته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.