کد خبر: ۱۱۲۲۰۸
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
زیرگذر تقاطع بزرگراه آزادگان با بزرگراه شهید نجفی رستگار برای تردد خودروها گشایش یافت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،همزمان با بازدید میدانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از فاز دوم پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار، زیرگذر تقاطع بزرگراه آزادگان با بزرگراه شهید نجفی رستگار برای تردد خودروها گشوده شد.

مهندس صفا صبوری دیلمی با بیان آنکه بهره برداری از زیرگذر تقاطع آزادگان- شهید نجفی رستگار، جریان تردد خودروها در مسیر غرب به شرق این تقاطع را به طور کامل با طرح مصوب پروژه منطبق می سازد، افزود: این گشایش ترافیکی، شرایط انحراف ترافیک و تکمیل سایر بخش های تقاطع از جمله مسیر دسترسی جنوب به غرب را فراهم خواهد ساخت.

به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، زیرگذر تقاطع بزرگراه آزادگان با بزرگراه شهید نجفی رستگار به طول تقریبی ۱.۶ کیلومتر  و در ۴ لین به موازات تندروی جنوبی بزرگراه آزادگان احداث شده است و  یک ایستگاه پمپاژ آب وظیفه جلوگیری از تجمع آب های سطحی در مسیر زیرگذر طی فصول پربارش سال را بر عهده دارد.

گفتنی است معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در ادامه بازدید میدانی از پروژه های اولویت دار عمرانی، از بخش های مختلف پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی نیز بازدید و پیشرفت عملیات اجرایی در فاز نخست این پروژه (حدفاصل بزرگراه آزادگان تا تقاطع میدان جانبازان) را ارزیابی کرد. جمعی از مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی، مهندس صبوری را در این بازدید همراهی کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.