کد خبر: ۱۱۲۱۱۱
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: تقاطع غیرهمسطح مصلی اسفند ماه 99 آماده بهره برداری خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل الله کاظمی در این خصوص اظهار کرد: تقاطع غیر همسطح مصلی یکی از خواسته های 15 ساله ساکنان محل بود که با احداث آن شاهد کاهش بارترافیکی بولوارمصلی خواهیم بود.
وی افزود: در کنار کاهش بار ترافیک با اجرای این پروژه، شهرک های اطراف از بن بست خارج و تردد عابران پیاده و خودروها با ایمنی بیشتری انجام می شود و بازوی چهارم آن نیز مصلی را به بهشت رضا(ع)، طرق و جاده محمد آباد متصل خواهد کرد.
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با بیان اینکه عملیات احداث تقاطع غیر همسطح مصلی 18 بهمن ماه 98 آغاز شد، بیان کرد: این پروژه تاکنون و پس از گذشت حدود پنج ماه بدون وقفه فعال بوده و در حال حاضر نیز از پیشرفت فیزیکی حدود 10 درصد برخوردار است.
کاظمی خاطرنشان کرد: زمانبندی در نظر گرفته شده برای اجرای تقاطع غیر همسطح مصلی 420 روز است که امیدواریم بتوانیم زودتر از این زمان، در اسفند ماه آن را آماده بهره برداری کنیم.
وی با اشاره به اینکه هزینه پیش بینی شده برای احداث این تقاطع با اجرای بازوی چهارم 100 میلیارد تومان است اضافه کرد: برای اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح مصلی300 هزار مترمکعب خاکبرداری و بیش از 20هزار مترمربع بتن ریزی خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.