کد خبر: ۱۱۲۰۸۵
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۲
دهیار روستای مورانی از کشته شدن یک نفر و زخمی شدن یک نفر دیگر در تصادف موتورسیکلت با سواری پژو در جاده پلدختر -خرم‌آباد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شیخ کرم احمدی در گفت گو با خبرنگاران اظهار داشت: یک دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه سواری پژو در جاده پلدختر - خرم آباد در روستای «مورانی» واقع در ۱۰ کیلومتری شمال پلدختر برخورد کرد.

وی افزود: بر اثر این حادثه راکب و ترک سوار موتورسیکلت به وسیله آمبولانس ۱۱۵ مستقر در روستا به بیمارستان امام خمینی (ره) پلدختر انتقال یافتند.

دهیار روستای مورانی یادآور شد: راکب موتورسیکلت به نام «علیمراد احمدی» به علت شدت جراحات وارده به بیمارستان مرکز استان اعزام شد که در راه انتقال جان باخت و «جهان احمدی» برای درمان در بیمارستان امام خمینی (ره) پلدختر بستری شد.

براساس این گزارش، نبود سرعت گیر در مسیر روستای «مورانی» در جاده پلدختر- خرم آباد منجر به وقوع تصادفات در این محور می‌شود که علی رغم مراجعه اهالی و انجام مکاتبات لازم با بخشداری مرکزی پلدختر اما اقدامی در راستای نصب سرعت گیر در این مسیر صورت نگرفته است و این موضوع گلایه و ناراحتی اهالی روستای «مورانی» را به دنبال داشته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.