کد خبر: ۱۱۲۰۷۳
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۱۴ تهران مطرح کرد؛
محمد زاده درباره آخرین جزئیات پیشرفت طرح احداث میدانگاه امیر کبیر توضیحاتی داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حجت الله محمد زاده معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۱۴ تهران در تشریح آخرین وضعیت احداث و اتصال عرشه پل امیر کبیر گفت: موضوع اتصال عرشه پل امیر کبیر در بازدید نژاد بهرام عضو شورای شهر تهران از منطقه ۱۲ شهرداری تهران مورد بررسی قرار گرفت و باید به این نکته تأکید کنم که اجرای طرح میدانگاه امیر کبیر در منطقه ۱۴ شهرداری تهران انجام می‌شود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۱۴ تهران  افزود: در حال حاضر پلازای شهری (میدانگاه) بر روی عرشه پل امیر کبیر در حال تکمیل است و بر اساس گزارش‌های واصله پیشرفت طرح تا به امروز بر اساس طرح‌های از پیش برنامه ریزی شده است.

محمد زاده ادامه داد: در حال حاضر میدانگاه عرشه امیر کبیر در مرحله محوطه سازی و کف سازی است و در ادامه نیز عرشه اعیانی طرح مانند فضای سبز و غرفه‌ها احداث می‌شود.

گفتنی است؛ زهرا نژاد بهرام عضو شورای شهر تهران در ادامه طرح بافت گردی خود هفته گذشته بازدیدی از منطقه ۱۲ تهران داشت که در بازدید خود پیگیر اتمام طرح عرشه امیر کبیر شده بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.
آخرین اخبار