کد خبر: ۱۱۲۰۵۶
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸
رقابت‌های سنگنوردی قهرمانی جوانان جهان تا سال 2021 به تعویق افتاد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فدراسیون جهانی ورزش‌های صعودی به دلیل شیوع ویروس کرونا مسابقات سنگنوردی جوانان جهان را تا سال 2021 به تعویق انداخت.

روسیه روزهای 23 تا 31 آگوست میزبانی این مسابقات را برعهده داشت اما شرایط فعلی بدین معناست که مسابقات بین‌المللی تا کمتر از 3 ماه آینده برگزار نخواهد شد. در مقابل فدراسیون جهانی اعلام کرده روسیه این میزبانی را در سال 2021 انجام می‌دهد و امسال مسابقه‌ای برگزار نخواهد شد.

همچنین موافقت شده مسابقات جوانان جهان در سال 2022 در آمریکا برگزار شود. برای نخستین بار است که مسابقات در خاک آمریکا برگزار می‌شود. مسابقات معمولا سالیانه برگزار می‌شود.

تاریخ دقیق مسابقات در سال 2021 هنوز مشخص نشده است.

برچسب ها: سنگنوردی ، روسیه ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.