کد خبر: ۱۱۱۹۹۹
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان:
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از شناسایی ۵۸ مورد جدید مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان کرمان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی شفیعی در نشست خبری اظهار کرد: با ارسال ۴۱۲ نمونه به آزمایشگاه‌های استان کرمان تست ۵۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته از نظر کرونا مثبت شده است.

وی با اشاره به اینکه ۲۳ نفر از این افراد زن و ۳۵ نفر مرد هستند، افزود: موارد جدید شامل هشت مورد بیمار بستری، چهار مورد بیمار سرپایی، ۹ مورد پرسنل و ۳۷ مورد اطرافیان بیماران غربالگری شده هستند.

شفیعی بیان کرد: از بین موارد جدید ۱۰ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، سه نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۲۶ نفر حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، سه نفر حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۱۶ نفر حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان هستند.

وی تعداد کل موارد تست مثبت کرونا در استان کرمان تاکنون را ۱۷ هزار و هفت نفر ذکر کرد و گفت: از این تعداد ۷۲۸ نفر بستری و ۹۷۹ نفر سرپایی و اطرافیان بیمار هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از درگذشت دو بیمار مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان کرمان خبر داد و افزود: در مدت گفته شده یک مرد از شهرستان‌های تحت پوشش حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و یک مرد از شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کرمان بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند.

وی تعداد کل جان باختگان ابتلاء به کووید ۱۹ از ابتدا تا کنون در استان کرمان را ۷۸ نفر ذکر کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
آخرین اخبار