کد خبر: ۱۱۱۹۸۰
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد خبرداد
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد گفت: رصد نظرات شهروندان در پیگیری الویت های کاری و برنامه ریزی ها نقش به سزایی دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمدرضا سلامی با بیان این خبر اظهار کرد: سامانه ۱۳۷ با تکیه بر اهمیت اصول شهروند مداری در ساختار شهرداری فعال شده و به نحو مطلوبی زمینه ساز افزایش مشارکت های مردمی شده است.
وی این سامانه را یکی از بهترین روش های ارتباط مستقیم شهروندان با شهرداری در راستای مشارکت آنان در اداره شهر دانست و افزود: از طریق این سامانه نظارت شهروندان بر امور، مشارکت در تصمیم گیریهای شهری، کاهش مراجعات حضوری، افزایش اثربخشی خدمات ارائه شده و تشخیص اولویتهای برنامه های شهری، شکل گرفته است.
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد دستیابی به اهداف سازمانی را در گرو ارتباط مدیران با مردم دانست و بیان کرد: افزایش تعداد تماس‌های تلفنی شهروندان با سامانه ۱۳۷ نشان دهنده اعتماد مردم به این سامانه و پاسخگویی مناسب مدیران شهری به مشکلات مردم است.
سلامی با اشاره به این که طی سال گذشته هزار 275 تماس با مضامین مربوط به این سازمان ارجاع شده است، خاطرنشان کرد: از این تعداد 242 پیام مربوط به پارک های موضوعی دانش، گل ها، مینیاتوری، ریحانه و ... بوده است.
وی اضافه کرد: همچنین کاشت نهال، تعمیر و نگهداری از تجهیزات بوستان ها و نگهداری از فضای سبز یکی از مهم ترین محورهای تماس های مردمی طی سال گذشته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.