کد خبر: ۱۱۱۹۵۵
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
شهردار تبریز:
شهردار تبریز تاثیرگذاری و حجم پروژه‌های عمرانی منطقه ۴ را ارزشمند توصیف و تاکید کرد که نقش پروژه‌ها در بهبود وضعیت مناطق کم‌برخوردار و آینده توسعه این منطقه، حائز اهمیت است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ایرج شهین‌باهر از مراحل تکمیلی ۱۰ پروژه عمرانی شهرداری منطقه ۴ بازدید و در جریان روند پیشرفت پروژه‌ها قرار گرفت.

او در حاشیه این بازدید، منطقه ۴ را از مناطق پیشتاز و تأثیرگذار در برنامه‌های مسیرگشایی شهرداری تبریز خواند و گفت: در سال‌های اخیر، به رغم تنگناها و مشکلات مالی، این منطقه به خوبی توانسته با طراحی و اجرای چندین رشته مسیرگشایی، در تحکیم بافت فرسوده و بهبود شرایط زندگی، به ویژه شهروندان ساکن در این منطقه گام بردارد.

شهردار تبریز، تصریح کرد: مسیرگشایی خیابان شهید خلیلی، از جمله این پروژه‌ها است که با طول ۵۰۰ متر عملیاتی شده و نقش راهگشا در تسهیل ترافیک و تحکیم بافت شهری این منطقه خواهد داشت.

شهین‌باهر افزایش سرانه فضای سبز و توسعه پارک‌ها را از نتایج مهم طرح‌های مسیرگشایی خواند و گفت: دو پارک محله‌ای، از آخرین طرح‌های فضای سبز در منطقه است که پس از عملیات تملک، احداث شده و در آستانه فصل تابستان، تقدیم شهروندان عزیز می‌شود.

او موقعیت حوزه منطقه ۴ و شیب کلی این منطقه را یکی از معضل‌های خدماتی کلان‌شهر تبریز خواند و اظهار کرد: کانال‌هایی که در سال‌های اخیر در این منطقه احداث شده، تا حدود زیادی معضل آبگرفتگی و سیلاب را مرتفع کرده است.

شهردار تبریز ادامه داد: با بهره‌برداری از کانال‌های اطلس و میدان آذربایجان، معضل بهداشتی آن محدوده حل می‌شود.

او آسفالت‌ریزی را مهم‌ترین مطالبه شهروندان خواند و افزود: در سال ۹۸، بیش از ۲۶ هزار تن آسفالت‌ریزی در سطح منطقه ۴ عملیاتی شد که عمده آن با پشتوانه مطالعه و نیازسنجی دقیق اجرا شده است.

شهین‌باهر در پایان با قدردانی از نقش مدیریتی و عوامل اجرایی منطقه در پیش‌برد برنامه‌های عمرانی و خدماتی، اظهار امیدواری کرد، بهره‌برداری از ۱۰ پروژه در این منطقه، فصل جدیدی در آبادانی و تحرک هر بیشتر مناطق کم‌برخوردار باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.