کد خبر: ۱۱۱۹۳۴
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران مطرح کرد
نژاد بهرام درباره آخرین وضعیت خانه اتحادیه و روند بازسازی آن توضیحاتی داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،زهرا نژاد بهرام عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در تشریح آخرین وضعیت تکمیل و بازگشایی خانه اتحادیه واقع در منطقه ۱۲ شهرداری تهران گفت: در بازدیدی که از آخرین وضعیت طرح‌های در دست تکمیل منطقه ۱۲ داشتم به خانه اتحادیه نیز مراجعه کردم و در جریان آخرین وضعیت این مجموعه فرهنگی قرار گرفتم.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران افزود: اقدام خوبی در مجموعه خانه اتحادیه از سوی سازمان زیباسازی شهرداری تهران انجام شده است، اما باید به این نکته تأکید کنم که هرچه سریع‌تر مجموعه خانه اتحادیه باید برای استفاده عمومی تکمیل و افتتاح شود.

نژاد بهرام با اشاره به اینکه در بازدید از طرح‌های منطقه ۱۲ شهردار این منطقه به همراه معاون فنی سازمان زیباسازی شهرداری تهران نیز حضور داشت، گفت: پس از بازدید از خانه اتحادیه قرار بر این شد سازمان زیباسازی شهرداری تهران گزارشی از پیشرفت طرح به من ارائه کند و ساز و کار افتتاح بخش به بخش این مجموعه جهت استفاده شهروندان تعیین شود.

او با اشاره به اینکه شهردار منطقه ۱۲ تهران به دنبال افتتاح کامل مجموعه خانه اتحادیه است، گفت: می‌توانیم مجموعه خانه اتحادیه را با توجه به محدودیت‌ها به شکل بخش به بخش افتتاح و مورد بهره برداری قرار دهیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.