کد خبر: ۱۱۱۹۳۰
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس و حفظ سلامت شهروندان صورت پذیرفت؛
منطقه هشت به دلیل وجود معابر پرتردد و مهم، همچنین مراکز درمانی و بیمارستانی و البته تجاری و اداری قلب و هسته مرکزی شهر مشهد محسوب می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شهردار منطقه هشت با اعلام خبر ضدعفونی و گندزدایی ٤٤ مرکز خرید در هسته مرکزی شهر گفت: با عنایت به موقعیت استراتژیک این منطقه در هسته مرکزی شهر و وجود مراکز متعدد تجاری در این منطقه و به منظور رفع آلایندگیها و کنترل شیوع ویروس کرونا، تمامی معابر، تأسیسات و مبلمان شهری همچنین اماکن عمومی از قبیل مراکز تجاری، مساجد، ایستگاه های اتوبوس و سرویس‌های بهداشتی به طور روزانه و مستمر از سوی نیروهای اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه به صورت روزانه و مستمر ضدعفونی و گندزدایی می شوند.
علی شیرازی افزود: در استمرار اقدامات گسترده مدیریت شهری به منظور رفع آلایندگیها و کنترل شیوع ویروس کرونا در فضاهای عمومی تمامی معابر، تأسیسات و مبلمان شهری عملیات ضدعفونی 1708سطل های ثابت زباله و ضدعفونی 21 عددآسانسور و پله برقی به طور روزانه و مستمر از سوی نیروهای خدمات شهری شهرداری منطقه هشت ضدعفونی و گندزدایی میگردند .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.