کد خبر: ۱۱۱۹۲۶
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی گفت: تاکنون یک میلیارد و ۶۶۲ میلیون تومان زکات فطره و کفاره از روزه‌ داران استان مرکزی جمع آوری شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شاپور جلالی اظهار کرد: امسال برای جمع‌آوری زکات فطریه روش‌های غیر حضوری و استقرار بیش از ۱۵۰۰ پایگاه در نظر گرفته شد.

وی ادامه داد: تا کنون یک میلیارد و ۶۶۲ میلیون و ۶۴۲ هزار تومان زکات فطره و کفاره از روزه‌داران استان مرکزی جمع آوری شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی افزود: از این مبلغ یک میلیارد و ۱۱۸ میلیون تومان زکات فطریه عام، ۴۵ میلیون و ۸۱۳ هزار تومان سهم سادات و ۴۹۸ میلیون و ۷۹۱ هزار تومان کفاره عمد و غیر عمد بوده است.

به گفته وی در ماه مبارک رمضان امسال بیش از ۸ میلیارد و ۸۷۳ میلیون تومان با کمک خیران به صورت نقدی و غیر نقدی به منظور اطعام نیازمندان هزینه شده است.

جلالی افزود: زکات فطریه جمع‌آوری‌شده مانند سنوات گذشته و بر اساس موازین شرعی در امور معیشتی، تأمین کمک هزینه درمان، مسکن، اشتغال، تحصیل و جهیزیه دختران خانوارهای تحت حمایت هزینه می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
آخرین اخبار