کد خبر: ۱۱۱۹۱۴
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
مدیرعامل شرکت قطار شهری شهرداری مشهد خبرداد
مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد گفت: لایحه مجوز انتشار 1000 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای خط 3 به شورای شهر ارائه خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کیانوش کیامرز در حاشیه بازدید هیئت مدیره شرکت قطار شهری از محل ایجاد دپو و شفت ورودی تونل خط چهار و روند احداث خط سه قطار شهری که با حضور معاون عمران حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد انجام شد، با اشاره به تامین مالی خطوط قطار شهری از محل انتشار اوراق مشارکت اظهار کرد: درسال 97 موفق به انتشار 700 میلیارد تومان اوراق مشارکت شدیم که 400 میلیارد تومان آن مربوط به خط سه بود.
وی افزود: همچنین سال گذشته توانستیم مجوز انتشار 700 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای احداث و توسعه خطوط قطار شهری مشهد را دریافت کنیم که از این مبلغ 400 میلیارد تومان متعلق به احداث خط سه بوده است.
مدیرعامل شرکت قطار شهری شهرداری مشهد با بیان اینکه اواخر سال گذشته مجوز انتشار 600 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای سال 99 دریافت شد، خاطرنشان کرد: از این مبلغ 300 میلیارد تومان برای خط دو و 300 میلیارد تومان دیگر آن برای احداث خط سه قطار شهری است.
کیامرز بیان کرد: بخش کمی از 600 میلیارد تومان اوراق مشارکت در روزهای پایانی سال گذشته منتشر و باقی مانده آن نیز به زودی از سوی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد منتشرخواهد شد.
وی اضافه کرد: این هفته نیز برای تامین مالی بخشی از هزینه های احداث خط سه، لایحه درخواست مجوز انتشار هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت را به شورای اسلامی شهر مشهد ارائه خواهیم کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
آخرین اخبار