کد خبر: ۱۱۱۹۱۱
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس از آغاز عملیات کاشت نهال و واکاری در بلوارها و میادین سطح شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مصطفی خادم اظهار کرد: عملیات کاشت نهال و واکاری به منظور ارتقای سطح و ظرفیت فضای سبز شهری بندرعباس در دستور کار سازمان قرار گرفته است.

وی افزود: این عملیات در راستای توسعه فضای سبز شهری، با کاشت انواع درخت از نوع گونه‌های مختلف در فضاهای مختلف شهر آغاز شده و در حال انجام است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس گفت: تاکنون واکاری و کاشت درخت در فضای سبز شهری به طول ۱۰ هزار متر مربع در بلوار صیادان، جمهوری، امام موسی صدر، سید جمال‌الدین اسدآبادی، بوستان شب، غدیر و غیره در دستور کار قرار دارد.

وی عمده نهال‌های کاشته شده را شامل گل ابریشم، گل کاغذی، اختر پروانه‌ای، چریش، کاج گرمسیری، شمشاد، کاشت پرچین، گاروم زنگی، ختمی دریایی تویتیا، تابه بویا، کنار، کاسیا، لور، مشعل جنگل، پانسانیا، عنوان کرد.

خادم با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۰۰۰ اصله نهال در این عملیات کاشت شده است، خاطرنشان کرد: در بعضی از نقاط شهری چهارمین و بعضاً پنجمین دوره واکاری است.

وی خواستار همراهی و مشارکت بیش از پیش شهروندان در حفظ و توسعه فضای سبز شهری شد و اضافه کرد: رسیدن به نقطه مطلوب در حوزه فضای سبز بدون همکاری شهروندان میسر نخواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.