کد خبر: ۱۱۱۹۱۰
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
مدیرعامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه:
مدیرعامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه گفت: نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس شهر کرمانشاه در سال ۹۹ به صورت میانگین ۲۲ درصد افزایش یافته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سجاد سلیمانی با اشاره به افزایش میانگین ۲۲ درصدی نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس اظهار کرد: نرخ‌های جدید کرایه تاکسی و اتوبوس از روز سه شنبه ششم خردادماه اعمال می‌شود و رانندگان ملزم به رعایت نرخ‌های اعلام شده از سوی این سازمان هستند.

وی با بیان اینکه لایحه افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس نسبتاً براساس میزان تورم، کارشناسی و تدوین شد، گفت: نرخ‌های کرایه پس از تصویب شورای اسلامی شهر و تأیید فرمانداری لازم الاجرا است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه خاطرنشان کرد: به منظور آگاهی شهروندان از افزایش نرخ کرایه مصوب در مسیرهای مختلف به صورت برچسب در دست تهیه و چاپ است که به محض آماده شدن بر روی شیشه جلو تاکسی‌ها و داخل اتوبوس‌ها در معرض دید شهروندان نصب خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.