کد خبر: ۱۱۱۸۳۱
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱
مسئولان فدراسون ووشو با اتخاذ تمهیدات لازم به منظور برگزاری لیگ برتر ووشو، سعی دارند هر طور شده پرونده لیگ سال 98 را در تیرماه ببندند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، لیگ ووشو در سال 98 یکی از مسابقاتی بود که پس از رسیدن به مراحل پایانی به دلیل شیوع کرونا نیمه تمام باقی ماند. مراحل فینال و نیمه نهایی لیگ برتر بزرگسالان و جوانان و همچنین دسته یک در بخش مردان و مراحل نیمه نهایی و فینال لیگ برتر بانوان ووشو مسابقاتی هستند که برگزار نشدند و وضعیت آن نامشخص است. ستاد مبارزه با کرونا در ورزش در مصوبه آخر خود رشته ووشو را جز رشته های پربرخورد محسوب کرد تا بدین ترتیب زمان قطعی برای آغاز تمرینات و مسابقات این رشته اعلام نشود. 

با توجه به اینکه برگزاری مسابقات نیمه کاره و تعیین تکلیف لیگ 98 جزو اولویت های فدراسیون ووشو محسوب می شود، مسئولان سازمان لیگ ووشو منتظر صدور مجوز کتبی ستاد مبارزه با کرونا در ورزش هستند تا بلافاصله با تمهیدات و تدابیر اتخاذ شده دو مرحله باقی مانده این رقابتها را برگزار کنند.

در همین راستا اقدامات و تمهیدات ویژه ای انجام شده. سالن اختصاصی مسابقات ووشو در محل این فدراسیون در چند نوبت به صورت کامل گندزدایی و ضدعفونی شده و قرار است در روزهای برگزاری مسابقات نیز دوباره انجام شود. همچنین تمامی شرکت کنندگان در روزهای مسابقه باید ماسک و دستکش داشته باشند. رقابتها نیز بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

مسئولان فدراسیون ووشو امیدوارند با انجام این تمهیدات ویژه و رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی مجوز برگزاری مسابقات برای تیرماه صادر شده و مراحل باقی مانده از لیگ های ووشو را در اوایل تیرماه برگزار کنند تا پرونده مسابقات لیگ سال 98، در تابستان امسال بسته شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
کرونا در کمین فراموش‌کاران

کرونا در کمین فراموش‌کاران

فراموشی دستورالعمل‌های بهداشتی در این روزها آتش کرونا را دوباره شعله‌ور کرده و ضرورت دارد که مردم رعایت الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی را دوباره از سر بگیرند.