کد خبر: ۱۱۱۸۲۷
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵
منابع نزدیک به توپچی ها، احتمال حضور وینگر برزیلی بایرن مونیخ را در آرسنال زیاد تلقی می کنند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در روزهای اخیر شایعه حضور «فیلیپه کوتینیو» در تیم فصل آینده آرسنال قوت گرفته است. در چند روز گذشته برخی منابع خبری، از جمله روزنامه ورزشی اکیپ فرانسه خبر دادند که ستاره 27 ساله به تیم بارسلونا بازنخواهد گشت.

بلکه احتمالا چمدانش را به مقصد لندن و حضور در آرسنال خواهد بست. امروز سایت ورزش فرانسه گزارش کرد این انتقال جدی شده است.

طبق نوشته این رسانه تیم انگلیسی به وینگری تکنیکی و با خصوصیات کوتینیو نیاز دارد تا بتواند برنامه هایش را در فصل آینده پیش ببرد.

البته این منبع اعلام نکرد که آرسنال در نظر دارد کوتینیو را قرض بگیرد یا به صورت قطعی وارد معامله با بارسلونا شود. این بازیکن که با بارسا قرارداد دارد، در فصل جاری به عنوان بازیکن قرضی در اختیار بایرن قرار گرفت.

مونیخی ها ظاهرا قصد دارند روی «لروی سانه» مهاجم آلمانی منچسترسیتی سرمایه گذاری کنند و برنامه ای برای ادامه همکاری با فوروارد 27 ساله در قالب بازیکن قطعی ندارند.

کوتینیو در فصل جاری در 32 بازی با پیراهن تیم مونیخی، 9 گل زده و 6 پاس گل داده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.