کد خبر: ۱۱۱۸۱۶
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
شورای المپیک آسیا زمان برگزاری ششمین دوره بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شورای المپیک آسیا (OCA) تاریخ و ورزش‌های ششمین دوره بازی‌های داخل سالن آسیا و هنرهای رزمی را اعلام کرد. این رقابت‌ها قرار است سال آینده در بانکوک و پاتایا برگزار شود.

28 رشته ورزشی مدال‌آور در این بازی‌ها حضور دارند که قرار است روزهای 21 تا 30 می 2021 (31 اردیبهشت تا 9 خرداد 1400) برگزار شود. تک‌بال یکی از رشته‌هایی است که به صورت نمایشی در این بازی‌ها حضور دارد. این گامی برای تک‌بال خواهد بود تا بتواند عضو دائمی بازی‌های داخل سالن شود. تک‌بال در بازی‌های ساحلی آفریقا در سال 2019 هم حضور داشت. همچنین این رشته در بازی‌های ساحلی آسیا که امسال در سانیا برگزار می‌شود شرکت خواهد کرد.

بانکوک در سال 2005 میزبانی مسابقات داخل سالن و در سال 2009 میزبانی هنرهای رزمی را برعهده داشت. از سال 2013 این دو رویداد با هم ترکیب شدند.

در ششمین دوره بازی‌ها رشته‌های دوومیدانی، بولینگ، شطرنج، پنجاک‌سیلات، فوتسال، ورزش‌های صعودی، کوراش، تکواندو، هاکی، موی‌تای، بسکتبال 3 نفره، والیبال، کاراته، ورزش‌های الکترونیکسامبو، فلوربال و ... حضور دارند.

با توجه به تعویق المپیک توکیو به نظر می‌رسد سال 2021 از نظر برگزاری رویدادهای ورزشی، سال شلوغی باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.